Nie ma nic piękniejszego niż Wielkanoc w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Dla osób chcących połączyć tradycję z nowoczesnością przygotowaliśmy wyjątkową ofertę Świąt Wielkanocnych w naszym hotelu. W Dzikim Winie mają Państwo możliwość zrelaksowania się w kameralnej atmosferze eleganckiego otoczenia. Wszystko po to, by mogli Państwo, choć na chwilę zapomnieć o zgiełku codziennego życia i obowiązkach.

Święta w hotelu, czy warto?

Spędzanie świątecznego czasu w hotelu to coraz bardziej popularna forma relaksu połączonego z czasem refleksji i zadumy. Zamiast poświęcać energię na przygotowywanie świątecznego śniadania, uciążliwe zakupy i porządki w domu, mają Państwo okazję do skorzystania z oferowanych przez nas atrakcji. W czasie świąt zamieniamy się w magiczne miejsce i staramy się uatrakcyjnić Państwa pobyt u nas, tak by czuli się Państwo w Dzikim Winie, jak w domu. W sumie udostępniamy 34 pokoje, w tym apartamenty i willę, dlatego każdy znajdzie u nas odpowiednie miejsce dla siebie. Czas wolny będą mogli Państwo poświęcić na spacer po urokliwych zakątkach otoczenia hotelu, zagubić się pośród wiekowych drzew lub doceniać uroki oczka wodnego. Cisza, spokój, profesjonalna obsługa i zieleń przyrody to wszystko to, co z pewnością Państwo odkryją w Dzikim Winie.

Restauracja Łask z tradycjami

W czasie Wielkanocy do naszego menu wchodzą potrawy świąteczne. Na śniadaniu nie zabraknie tradycyjnego żurku z jajkiem, białej kiełbasy, wielkanocnego baranka czy mazurków. Na stole odkryją Państwo wszystko to, co będzie kojarzyło się z rodzinnym domem. Święta w hotelu umożliwiają skupienie się na najbliższych i nie odrywają nas od najważniejszego, a więc wspólnego przeżywania tego wyjątkowego dla nas wszystkich czasu. Wszystko to powoduje, że jeżeli choć raz postanowią Państwo skorzystać ze świątecznej oferty hotelu w Łasku Dzikie Wino, będą Państwo chcieli do nas wracać co roku.