Konferencja jest rodzajem spotkania, na którym zbiera się liczne grono pracowników lub przedstawicieli różnych firm czy instytucji po to, aby omówić ustalone wcześniej zagadnienia. Dzięki takim spotkaniom można przedyskutować i rozwiązać problemy, z którymi pojedynczy pracownicy nie dają sobie rady. Konferencje dają możliwość prowadzenia konsultacji, wymiany informacji i prowadzenia otwartej wymiany poglądów na wiele problematycznych dla firmy czy instytucji tematów. W przeszłości były organizowane w specjalnych salach konferencyjnych, które były umiejscowione w gmachach przedsiębiorstw. Obecnie wiele firm ma niewielkie siedziby, w których nie ma miejsca na sale konferencyjne odpowiednich wymiarów, dlatego coraz częściej organizuje się je w hotelach.

Nasz hotel dysponuje doskonale wyposażonym centrum konferencyjno-szkoleniowym, w którym w komfortowych warunkach można zorganizować każdą konferencję czy szkolenie. Największa z naszych sal jest w stanie pomieścić nawet 150 uczestników. Wielkość i jakość sal to bardzo ważna kwestia, jednak nie mniej istotna jest obsługa hotelowa, która sprawi, że konferencja będzie przebiegać w miłej atmosferze, a każdy problem zostanie sprawnie rozwiązany.

Jaka powinna być idealna obsługa hotelowa podczas konferencji?

Wybór miejsca, w którym zorganizujemy konferencję, jest niezwykle ważny. Odpowiedni hotel powinien być dogodnie zlokalizowany, aby uczestnicy mieli zapewniony łatwy i sprawny dojazd. Ważne jest wyposażenie sali konferencyjnej, jej pojemność, jakość serwowanych posiłków oraz obsługa hotelowa.

Obsługa hotelowa pełni różne funkcje podczas tego rodzaju imprez. Pomaga uczestnikom konferencji w instalacji i obsłudze sprzętu audio-wideo, a także obsługuje bankiety czy posiłki w czasie trwania spotkania. Idealna obsługa hotelowa powinna być życzliwa, sprawna i dyskretna. Dzięki takiemu połączeniu tych trzech cech każdy uczestnik konferencji będzie się czuł dobrze. Ważne jest indywidualne podejście do gości i organizatorów, którzy mogą mieć pewność, że każdy ich problem zostanie sprawnie rozwiązany.