Mówiąc o małej rodzinie, mamy na myśli rodzinę, w której jest dwoje rodziców i jedno dziecko. Małe rodziny decydując się na wakacyjny wyjazd, mają do wyboru mnóstwo ciekawych hotelowych ofert w atrakcyjnych cenach. Nie potrzebują apartamentu z dwoma sypialniami, aby komfortowo pomieścić wszystkich członków rodziny – wystarczy przestronny trzyosobowy pokój. Takie pokoje znajdują się w każdym hotelu i można wynająć je w rozsądnych cenach.

Dlaczego warto wybrać pokój trzyosobowy?

Pokoje trzyosobowe są często nazywane rodzinnymi, ponieważ zostały zaprojektowane i urządzone specjalnie z myślą o niewielkich rodzinach. Są rekomendowane dla małych rodzin, ale także grup przyjaciół i znajomych.

W tego typu pokojach znajdziemy bardzo wygodne łóżka, na których będzie można komfortowo odpocząć po intensywnym dniu. Podwójne, małżeńskie łóżko jest wykończone wysokim zagłówkiem, który umożliwia wygodne czytanie czy oglądanie telewizji w pozycji leżącej. Po obu stronach łóżka znajdują się stoliki nocne z lampkami, aby po położeniu dziecka spać, można było jeszcze poczytać książkę albo gazetę. Układ pokoju jest tak przemyślany, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń dla każdego gościa. Wnętrza pokoi są przytulne i eleganckie. Codzienne sprzątanie sprawia, że każdego dnia będziemy czuć się w nich świeżo.

Co jest wliczone w cenę noclegu w pokoju rodzinnym?

W cenę noclegu w pokoju trzyosobowym w naszym hotelu wliczone jest także przepyszne śniadanie serwowane w hotelowej restauracji. Jest ono podawane w formie szwedzkiego bufetu, aby każdy gość mógł według swoich upodobań i potrzeb samodzielnie skomponować sobie satysfakcjonujący posiłek.

Miejsce postojowe na hotelowym parkingu jest także wliczone w cenę noclegu. Dla naszych gości mamy też do dyspozycji bezpłatne WiFi działające na terenie całego hotelu.

Zadbany ogród otaczający hotel jest świetnym miejscem, gdzie można pójść na przechadzkę i miło spędzić czas w gronie najbliższych. Warto przyjechać do nas z całą rodziną, aby oderwać się od codzienności.