Współczesny hotel to nie tylko wygodny pokój z łóżkiem i łazienką, w którym można odpocząć po intensywnym dniu. W dzisiejszych hotelach na gości czeka wiele ciekawych atrakcji, które dodatkowo urozmaicają pobyt. Jakie atrakcje można spotkać w hotelach? Oto kilka tych najpopularniejszych:

Restauracje hotelowe

Dobre hotele mają swoje restauracje. Są to lokale, w których często pracują znani i cenieni szefowie kuchni dbający o oryginalne i smakowite menu. W naszej restauracji szef kuchni co kilka dni zmienia propozycje komponowanych przez niego dań, dlatego nie grozi naszym gościom kulinarna nuda.

Szkolenia i imprezy firmowe

Wiele hoteli oferuje oprócz pokoi specjalnie dostosowane do organizowania firmowych eventów centra konferencyjno-szkoleniowe. Nasz hotel dysponuje aż czterema salami konferencyjnymi. Każda z nich jest klimatyzowana i wyposażona w sprzęt multimedialny.

Organizacja imprez plenerowych

Na pięknym i zadbanym terenie naszego hotelu można organizować różnego rodzaju imprezy plenerowe. Jest możliwość rozpalenia ogniska oraz duży grill. Można też zorganizować imprezę muzyczną na świeżym powietrzu.

Zabawa w paintball

Świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno podczas urlopu, jak i wyjazdów firmowych. Uczestnicy podzieleni na dwie albo więcej drużyn strzelają do siebie ze specjalnych karabinków. Jako amunicji używają kolorowych kulek z żelowym barwnikiem spożywczym pękających przy zderzeniu z celem.

Pokazy barmańskie

Mogą być ciekawym urozmaiceniem każdej imprezy. Pokazy barmańskich trików to połączenie dobrej zabawy i świetnej muzyki. Przy okazji będziemy mieć okazję spróbowania niezwykłych drinków.

Pokazy kulinarne

Są to oryginalne pokazy mistrzów kuchni, którzy prezentują np. proces przygotowania sushi. Po pokazie przewidziana jest degustacja przyrządzonych dań.

Zabawy terenowe

Istnieje możliwość zorganizowania różnych zabaw terenowych, które uatrakcyjnią każdy wyjazd. Może to być np. poszukiwanie skarbów albo zabawa według gotowego scenariusza.

Masaże, sauny, basen

Wiele hoteli oferuje swoim gościom bogatą ofertę SPA. Dzięki temu można zrelaksować się podczas masażu, popływać w basenie albo skorzystać z rozgrzewającej sauny.