W Polsce powstaje coraz więcej hoteli. Wiąże się to ze wzrostem turystki w naszym kraju. Polacy podróżują więcej, niż jeszcze kilka lat temu, a i coraz więcej zagranicznych gości decyduje się na przyjazd do Polski. Kuszą ich niższe niż na zachodzie ceny, piękne tereny, a także liczne zabytki, które oferuje nasz kraj. W bogatej ofercie hotelowej znajdziemy różne obiekty, które zostały stworzone z myślą o ludziach z różną zasobnością portfela. Jedne miejsca są bardzo skromne, a inne luksusowe. Do niedawna wśród Polaków dominował pogląd, że dobre hotele są tylko za granicą. Dziś sprawdzimy, czy to twierdzenie jest nadal aktualne!

Jaka jest jakość hoteli w Polsce?

Polskie hotele dbają o swoich gości i starają się im zapewnić wszystko, co jest im potrzebne. Nasz hotel jest miejscem, gdzie każdy może poczuć się komfortowo. Na jego pozytywny odbiór wpływają liczne udogodnienia, które wprowadziliśmy specjalnie z myślą o naszych gościach. Oferujemy bezpłatny parking, pyszne śniadanie wliczone w cenę noclegu i bezpłatne WIFI. Na jakość hotelu wpływa także estetyczna aranżacja wnętrz, które zostały zaprojektowane przez projektantów. Wiemy, że wygląd ma ogromne znaczenie, więc dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie pomieszczenia hotelowe były przyjemne dla oka. Niezwykle istotna jest również obsługa hotelowa, która ma codziennie styczność z gośćmi. Ludzie pracujący w hotelu, muszą być bardzo życzliwi, uprzejmi i pozytywnie nastawieni do innych. Nasi pracownicy są osobami o wysokiej kulturze osobistej oraz nienagannych manierach. Ich zaangażowanie w rozwiązywanie wszelkich problemów, jakie mają nasi goście, sprawia, że zawsze mile wspominają pobyt w naszym hotelu.

Jak wypadają polskie hotele na tle zagranicznych obiektów?

Porównanie polskich hoteli do tych zagranicznych wypada bardzo dobrze. Polskie hotele mają często wyższy standard niż ich zagraniczne odpowiedniki o tej samej liczbie gwiazdek. Częściej niż one oferują swoim gościom takie udogodnienia jak: parking czy WIFI. Nic dziwnego, że coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie urlopu w kraju.